_

خدمات ما

_

تامی تاک

تامی تاک یا ابدومینوپلاستی یکی از روش‌های جراحی شکم استفاده می‌شود. این روش جراحی معمولاً به منظور کاهش چاقی و از بین بردن اضافه وزن در منطقه شکم استفاده می‌شود. ابدومینوپلاستی به عنوان یک روش جراحی پلاستیکی شناخته شده است و معمولاً توسط افرادی که افتادگی پوست شکم را تجربه کرده‌اند، استفاده می‌شود. این روش معمولاً با روش‌های دیگری مانند لیپوساکشن (جذب چربی) همراه می‌شود تا نتیجه بهتری حاصل شود.
بیشتر بدانید

جراحی بینی

جراحی بینی، یا رینوپلاستی، یک روش جراحی زیبایی است که با هدف تغییر شکل و بهبود ظاهر بینی انجام می‌شود. این روش جراحی برای افرادی که از شکل، اندازه یا تناسب بینی خود راضی نیستند یا مشکلات تنفسی به دلیل عوارض ساختاری بینی دارند، مناسب است.
بیشتر بدانید

ایمپلنت های سینه

جراحی کاشت ایمپلنت سینه یک روش جراحی پلاستیکی است که با هدف افزایش حجم و شکل سینه‌ها انجام می‌شود. در این روش، ایمپلنت‌های سیلیکونی قرار داده می‌شوند تا حجم و تناسب سینه‌ها به دلخواه بیمار افزایش یابد. جراحی کاشت ایمپلنت سینه معمولاً برای افرادی که با حجم کم سینه‌ها، افتادگی پس از شیردهی یا عوارض ساختاری سینه مواجه هستند، مناسب است.
بیشتر بدانید

پیکرتراشی

جراحی پیکرتراشی، یا بدن‌سازی جراحی که با هدف بهبود تناسب و شکل بدن انجام می‌شود. جراحی پیکرتراشی معمولاً توسط افرادی که با تغییرات بزرگ در وزن، افتادگی پوست، ناسازگاری شکلی و تناسب بدن خود راضی نیستند، انتخاب می‌شود. این روش جراحی نیازمند مشاوره کامل با یک جراح پلاستیک تخصصی است تا بهبودهای موردنظر، مخاطرات، و زمان بازیابی را به درستی بررسی کند
بیشتر بدانید

لیپوساکشن

لیپوساکشن، یا جذب چربی، یک روش جراحی کاهش چربی است که برای از بین بردن توده‌های چربی زاید در مناطق مختلف بدن انجام می‌شود. در این روش، چربی از طریق جذب و مکش به کمک یک لوله نازل از بدن برداشته می‌شود. این فرآیند معمولاً در مناطقی مانند شکم، پهلوها، ران‌ها، باسن و ناحیه زیر بغل انجام می‌شود. لیپوساکشن می‌تواند به شکل و تناسب بدن بیمار افزوده و تغییرات ظاهری قابل توجهی را بهبود بخشد.
بیشتر بدانید

لیفت صورت

لیفت صورت یک روش جراحی پلاستیکی است که با هدف بهبود افتادگی و از بین بردن چین و چروک‌های صورت انجام می‌شود. در این روش، با برش‌های استراتژیک در نواحی مختلف صورت، پوست و بافت تحت آن بالابری و شدیدتر شده، و عضلات صورت به مکان اصلی خود بازگردانده می‌شوند. این جراحی معمولاً برای افرادی که با افتادگی پوست و بافت صورت، تراشیدگی در نواحی گردن و چانه، چروک‌های عمیق، و از بین بردن اثرهای پیری سطحی صورت مواجه هستند، توصیه می‌شود.
بیشتر بدانید
_

قبل بعد

_
جراحی پلاستیک یک تخصص جراحی است که شامل بازسازی، بازسازی و یا تغییر بدن انسان است. این شامل جراحی زیبایی و زیبایی، جراحی ترمیمی، جراحی ترمیمی، جراحی دست، میکروسکوپ جراحی و درمان سوختگی است.
بعد
جراحی زیبایی بدن قبل